Привітання з днем молоді

Шановні представники молодого покоління!

Вітаю Вас з Днем Молоді!

Бути молодим прекрасно, Ви це і самі прекрасно знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним, бути неупередженим, бути безстрашним, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло.
Шановна молодь України!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа і тіло.
Юноши и девушки! Расширяйте круг своих друзей, по! вы молоды. Друзья дороже всякого богатства, богатство — дело случая, но если у вас много друзей, то хотя бы один из них да сумеет помочь вам в трудную минут Ведь если судьба благосклонна к человеку и хочет одарить его величайшим счастьем на свете, она дает ему верных друзей!
Будь здоров, как помидор;
Будь уверен, как бугор;
Стоек будь, как скалы гор;
Будь духовен, как собор;
Свеж душой, как хвойный бор!
Будь вечно молод!!!
С Днем молодежи, дорогой друг!!!
Будьте всегда энергичными
Сильными и молодыми
Девушки – симпатичными,
Юноши – деловыми.
Учитесь, дерзайте, любите,
К себе относитесь строже
И поздравленья примите
С праздником Молодежи!
Besucherzahler Marry a Russian Woman
счетчик посещений
Українська Банерна МережаСайт села Хропотова
Завантаження...